Archiv

Souhrnné výsledky hráčů a hráček KK Kolín na přeborech SKKS.

O víkendu 27. - 28. 1. 2024 proběhla Mistrovství Středočeského krajského kuželkářského svazu (SKKS) v kategoriích žen, mužů, seniorek a seniorů. KK Kolín obsadil pouze mužské kategorie.

Přebory SKKS 2024 - žáci, žákyně a junioři, juniorky - dva postupy mezi českou elitu

O tomto víkendu proběhla Mistrovství SKKS jednotlivců ve třech kategoriích. Zástupci KK Kolín se opět po letech prosadili na stupně vítězů, z toho 2x na stupně nejvyšší a stali se Mistry SKKS V kuželkách pro rok 2024.

Fotovzpomínka na oslavy 85. výročí založení KK Kolín a 150 let první zmínky o kuželně v Kolíně

Ještě několik fotografií k oslavám u příležitosti oslav 150. výročí první zmínky o postavení kuželníku v Kolíně a 85. výročí založení klubu sportovních kuželek Kuželkářský klub Kolín.

Celkové výsledky turnaje


Rozpis turnaje.

Rozpis turnaje k výročí kuželek v Kolíně

Pozvánka na slavnostní setkání.

Pozvánka na slavnostní setkání u příležitosti oslav 150. výročí první zmínky o postavení kuželníku v Kolíně a 85. výročí založení klubu sportovních kuželek Kuželkářský klub Kolín.

Prvoligový dorost přivezl 2 body z Poděbrad!

Nečekaný zisk dvou bodů v Poděbradech v I. dorostenecké lize. Blahopřejeme

Pomozte zachránit našeho spoluhráče a kamaráda. Sbírka na donio.cz - Poslední šance pro tátu Pavla

Ahoj kuželkářky a kuželkáři,

jménem KK Kolín se na vás obracím s velikou prosbou. Náš kamarád, spoluhráč a člen výboru, Pavel H., nám včera sdělil, že trpí onkologickým onemocněním, které v ČR již dále nelze léčit a naději skýtá již jen nákladná léčba v zahraničí, která je však časově náročná na příravu a tudíž je třeba jednat velmi rychle.

Vydařený vstup A družstva do nového ročníku III. ligy. Porazilo Hořice

Kolín v úvodní utkání III. Ligy hostil rezervu prvoligových Hořic, která v loňském ročníku skončila na bronzové příčce. O tom, jak utkání dopadne, se muselo čekat až do poslední lajny. V té dominovali kolínští hráči a body si tak na účet připsal Kolín.

Premiéra dorostenců KK Kolín v I. KLD dopadla na výbornou

Premiéru v elitní dorostenecké soutěži, celostátní I. lize dorostu v kuželkách, mají mladíci z Kuželkářského klubu Kolín za sebou. A dopadla skvěle. Na „domácí“ kutnohorské čtyřdráze ani v jednom ze soubojů neprohráli a zvítězili nad soupeři z Vrchlabí.

Začíná I. liga dorostu v kuželkách. Kolín hostí mladíky z Vrchlabí

Po loňském vítězném tažení dorostenců KK Kolín ve Středočeském poháru mládeže se kolínští dorostenci v sezóně 2023/24 budou měřit se soupeři v I. dorostenecké lize.

Startuje III. liga mužů v kuželkách. Kolín hostí rezervu SKK Hořice

Dnes se od 13:00 na kuželně v Kutné Hoře odehraje premiérové utkání nového ročníku III. ligy mužů. Soupeřem Kolína bude rezerva prvoligových Hořic.

Ve čtvrtek 16. 9. 2023 začne Krajský přebor I. třídy utkáním KK Kolín B - TJ Sparta Kutná Hora B

Utkání dvou celků sdílejících jednu kuželnu nabídne hned 1. kolo Krajského přeboru. Kolínské béčko bude hostit rezervu domácí Sparty. Začátek utkání je naplánován na 18:00 kutnohorského času.

Kuželky na Karlově náměstí v Kolíně uvidíte ve středu 6. 9. 2023 od 16 hodin

V rámci akce "Kolínské sportovní kluby se představují" budete moci ve středu 6. 9. od 16:00 na kolínském Karlově náměstí navštívit i stánek Kuželkářského klubu Kolín. Na plánku zaslaném od pořadatelů nás najdete u „morového sloupu“.

Interligový Miroslav Šnejdar mladší se svým otcem vyhrál 55. ročník Memoriálu kolínských sportovců 2023

Půlkulatý 55. ročník Memoriálu kolínských sportovců (F. Šímy, F. Švehly, J. Stopky a O. Lauera) se uskutečnil 26. 8. 2023 na kuželně v Kutné Hoře, kde má KK Kolín dočasný domácí sportovní stánek. Letos poprvé byl turnaj vypsán na 120 hodů sdružených. Jako již tradičně se hrálo v kategoriích neregistrovanýc a registrovaných hráčů a hráček. Z celkové možné kapacity 40 účastníků se přihlásilo celkem 16 registrovaných hráčů a hráček, kteří vytvořili 8 dvojic. Do rovné čtyřicítky pak dorovnali startovní listinu neregisrovaní...

Zobrazeno 1–15 z celkem 33

Aktuální články

Souhrnné výsledky hráčů a hráček KK Kolín na přeborech SKKS.

O víkendu 27. - 28. 1. 2024 proběhla Mistrovství Středočeského krajského kuželkářského svazu (SKKS) v kategoriích žen, mužů, seniorek...

Přebory SKKS 2024 - žáci, žákyně a junioři, juniorky - dva postupy mezi českou elitu

O tomto víkendu proběhla Mistrovství SKKS jednotlivců ve třech kategoriích. Zástupci KK Kolín se opět po letech prosadili na stupně...

Fotovzpomínka na oslavy 85. výročí založení KK Kolín a 150 let první zmínky o kuželně v Kolíně

Ještě několik fotografií k oslavám u příležitosti oslav 150. výročí první zmínky o postavení kuželníku v Kolíně a 85. výročí...